Petak 19.01.2018.
22:11
Vestionline

Raspored, rezultati i tabele EP za rukometaše

EPA-EFE/ANTONIO BAT
Petar Nenadić, srednji bek Srbije
GRUPA 1 (ZAGREB)

REZULTATI - 1. kolo: Srbija - Norveška 27:32 (17:17), Hrvatska - Belorusija 25:23 (15:12).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Norveška 3 2 0 1 96:87 4
2. Švedska 2 2 0 0 65:56 4
3. Hrvatska 3 2 0 1 88:80 4
4. Francuska 2 2 0 0 64:56 4
5. Belorusija 3 0 0 3 76:90 0
6. SRBIJA 3 0 0 3 74:94 0

RASPORED - 1. kolo: Švedska - Francuska (20. januar 18.15). 2. kolo: Hrvatska  - Norveška (20. januar 20.30), Srbija - Francuska (22. januar 18.15), Švedska - Belorusija (22. januar 20.30), 3. kolo (24. januar): Srbija - Belorusija 16.00, Švedska - Norveška 18.15, Hrvatska - Francuska 20.30.

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA 2 (VARAŽDIN)

REZULTATI - 1. kolo: Nemačka - Češka 22:19 (9:10), Slovenija - Danska 28:31 (14:16).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Danska 3 2 0 1 83:78 4
2. Nemačka 3 1 2 0 72:69 4
3. Makedonija 2 1 1 0 50:49 3
4. Španija 2 1 0 1 54:50 2
5. Češka 3 1 0 2 62:81 2
6. Slovenija 3 0 1 2 77:81 1

RASPORED - 1. kolo: Makedonija -  Španija (20. januar 20.30). 2. kolo: Nemačka - Danska (20. januar 18.15), Slovenija - Španija (23. januar, 18.15), Makedonija - Češka (23. januar 20.30). 3. kolo (24. januar): Slovenija - Češka (16.00), Makedonija - Danska (18.15), Nemačka - Španija (20.30).

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA A (SPLIT)

REZULTATI - 1. kolo: Švedska - Island 24:26 (8:15), Hrvatska - Srbija 32:22 (14:9). 2. koloŠvedska - Srbija 30:25 (16:10), Island - Hrvatska 22:29 (13:14). 3. kolo: Srbija - Island 29:26 (12:12), Hrvatska - Švedska 31:35 (12:17).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Švedska 3 2 0 1 89:82 4
2. Hrvatska 3 2 0 1 92:79 4
3. SRBIJA 3 1 0 2 76:88 2
4. Island 3 1 0 2 74:82 2

 

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA B (POREČ)

REZULTATI -  1. kolo: Belorusija - Austrija 27:26 (14:12), Francuska - Norveška 32:31 (15:17). 2. kolo: Austrija - Francuska 26:33 (12:17), Norveška - Belorusija 33:28 (15:12). 3. kolo: Francuska - Belorusija 32:25 (14:11), Norveška - Austrija 39:28 (18:14).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Francuska 3 3 0 0 97:82 4
2. Norveška 3 2 0 1 103:88 4
3. Belorusija 3 1 0 2 80:91 2
4. Austrija 3 0 0

3

80:99 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA C (ZAGREB)

REZULTATI - 1. kolo: Nemačka - Crna Gora 32:19 (17:9), Makedonija - Slovenija 25:24 (11:11). 2. kolo: Slovenija - Nemačka 25:25 (15:10), Crna Gora - Makedonija 28:29 (16:15). 3. kolo: Nemačka - Makedonija 25:25 (12:11), Crna Gora - Slovenija 19:28 (13:14).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Makedonija 3 2 1 0 79:77 5
2. Nemačka 3 1 2 0 82:69 4
3. Slovenija 3 1 1 1 77:69 3
4. Crna Gora 3 0 0 3 66:89 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

hhh

GRUPA D (VARAŽDIN)

REZULTATI - 1. koloŠpanija - Češka 32:15 (16:9), Danska - Mađarska 32:25 (14:12). 2. kolo: Mađarska - Španija 25:27 (12:13), Češka - Danska 28:27 (15:16). 3. kolo: Češka - Mađarska 33:27 (15:11), Španija - Danska 22:25 (13:14). 

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Španija 3 2 0 1 81:65 4
2. Danska 3 2 0 1 84:75 4
3. Češka 3 2 0 1 76:86 4
4. Mađarska 3 0 0 3 77:92 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

2018 © - Vesti online